AÇILIŞA ÖZEL %10 İNDİRİM! KUPON KODU : SOSYAL10

Instagram Yukarı Kaydır Özelliği Nasıl Yapılır?

Blog » Sosyal Medya » Instagram Yukarı Kaydır Özelliği Nasıl Yapılır?
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

Instagram Yukarı Kaydır Özelliği Nasıl Yapılır?

Instagram hikayelerindeki ‘Yukarı Kaydır‘ özelliği, web sitenize veya blogunuza insan çekmek istediğinizde sizlere yardımcı olabilir. Bu özellik şu anda yalnızca 10.000’den fazla takipçisi veya doğrulanmış hesabı olan Instagram işletme hesaplarında kullanılabilir.Swipe-Up‘ yani “Yukarı Kaldır” özelliği takipçilerinizin kolayca erişmesini sağlar. Ürettiğiniz veya takipçilerinizin bakmasını istediğiniz linkleri hikayelerinize ekleyebilirsiniz! Instagram hikayelerinde ‘Yukarı Kaydır‘ özelliğinişu şekilde kullanabilirsiniz:

Instagram Hikayenize ‘Kaydırmalı’ Bağlantı Nasıl Eklenir

  • Instagram Hikayesi oluşturmak için ana Instagram yayınınıza gidin ve sol üst köşedeki kamera simgesine dokunun.
  • Bir fotoğraf, Boomerang veya video çekerek Instagram hikayenizi oluşturun. Daha önce çektiğiniz fotoğraflara erişmek için yukarı kaydırabilirsiniz.
  • Zincir simgesine dokunun ve URL’nizi girin.(Unutmayın, yalnızca doğrulanmış bir kullanıcıysanız veya 10.000’den fazla takipçisi olan bir Instagram işletme hesabıysanız bağlantı ekleyebileceğinizi unutmayın.)

Eğer 10.000 takipçiniz yoksa, SosyalPort ekibi olarak sizler için hazırlamış olduğumuz Instagram sosyal medya hizmetlerine bu bağlantıyı tıklayarak erişebilirsiniz.

swipe up 800x445 494204

Yukarıya Kaldır” özelliği Instagram kullanıcıları için son derece popüler bir araç olmuştur. Markaların ve işletmelerin ürünlerini etiketlemesi ve içerikten para kazanması için böyle bir avantaj sunan Instagram’ın yeni ‘Alışverişe Açık Çıkartmalar‘ özelliğini de duymuş olabilirsiniz. Bu özellik hakkında daha fazla bilgiyi sonraki blog yazılarımızda görebilirsiniz.

Öneri: Hikayelerinizden herhangi birini Öne Çıkanlar bölümünüze ekleyin, böylece takipçileriniz 24 saatten daha uzun süre boyunca ‘Kaydırmalı’ bağlantılarınıza erişebilir.

Örneğin, indirilebilir içerik takvimleriniz, mobil duvar kağıtlarınızı ve daha fazla içeriğinizi kullanıcılara kolayca erişmesini sağlayabilmek için “Öne Çıkanlar” özelliği var. Instagram her zaman markaların, influencerların ve tüketicilerin, zamanlarından ve üretkenliklerinden en iyi şekilde değerlendirmek için yeni yollar aramakta. “Yukarı Kaydırma” özelliği sınırsız potansiyele sahip. Dilediğinizce kullanabilirsiniz.

0 Yorum:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir