AÇILIŞA ÖZEL %10 İNDİRİM! KUPON KODU : SOSYAL10

Instagram Faydalı Hashtag Araçları

Blog » Sosyal Medya » Instagram Faydalı Hashtag Araçları
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

Instagram Faydalı Hashtag Araçları

Instagramda gönderilerinizi kategorize etmek, daha fazla insana ulaşabilmek ve etkileşimde bulunabilmek için hashtag kullanımının faydası yadsınamayacak derecede fazla. Gönderilerinizi Twitterda belli bir karakter sınırında yayınlamanızın aksine Instagram, gönderilerinizde 30 hashtag kullanmaya teşvik ediyor. Bize göre Instagram’da paylaştığınız gönderileriniz için en az 20 hashtag kullanımına özen göstermelisiniz.

Dikkat etmeniz gereken bir husus ise, Instagram her gönderinizin altında aynı hashtagleri kullanırsanız hesabınızı cezalandırabiliyor. Ayrıca hem kullanıcılarla etkileşime geçebilmek hem de profilinizin daha profesyonel bir görünüme sahip olması için doğru hashtag’leri kullanmanız gerekli. Her gönderi için hashtag bulmak sizi zorlarsa, sizin için otomatik olarak bunu yapacak hashtag araçları önereceğiz.

Tabi hashtag’lerde üst sıralarda çıkmak istiyorsanız yüksek etkileşime ve beğeniye sahip olmayı unutmamalısınız. Beğeni ve etkileşim için takipçi bulmak isterseniz Sosyalport sosyal medya paketlerinden bu linke tıklayarak faydalanabilirsiniz.

En İyi Instagram Hashtag Araçları

Instavast.com

Instavast, yüklediğiniz fotoğrafı otomatik olarak analiz ederek hashtagler oluşturur. Siteye fotoğraf yüklemek yerine, Instagram gönderinizin linkinden de hashtagler üretebilirsiniz.

Ingramer.com

Ingramer Hashtag Generator, kullanması basit ve bir o kadar da basit bir arayüze sahiptir. Etkili bir Instagram hashtag oluşturucusudur. Vogue’nin bu aracı kullanarak kısa zaman içerisinde 15 bin yeni takipçi kullandığı söylentiler arasındadır. Yapay zekası ile size uygun hashtagler oluşturur ve daha fazla insanla etkileşim içerisinde olabilirsiniz.

Bigbangram.com

Bigbangram, Instagram hashtagleri için kullanabileceğiniz araçlar arasından en iyilerinden biri diyebiliriz. Gerek temiz bir arayüze sahip olması, gerekse hem ücretli, hem de ücretsiz planları ile girdiğiniz hashtaglerle alakalı hashtagler üretir. Sonuçları tek tıkla kopyalayabilir ve URL üzerinden de hashtag üretebilirsiniz. Ayrıca bu araç ile hashtag analizi de yapabilirsiniz. Bu sitede bulunan araçlar ajanslar ve influencer’lar için oldukça faydalı olacaktır.

Tagsfinder.com

Tagsfinder, yine en iyi Instagram hashtah araçlarından birisidir. Minimal olması ve işinizi rahatça görmesi ile tercih sebebi olabilir. En fazla on adet hashtag girmenize izin veriyor ve girdiğiniz hashtaglere uygun öneriler sunuyor. Onu diğerlerinden ayıran en önemli iki özelliği, hedef kitleniz olan ülkeye göre fitlreleme yapabilir ve cinsiyet,yaş gibi kriterlere uygun hashtagler bulabilirsiniz!

Webstagramsite.com

Webstagramsite, Instagram için kullanabileceğiniz web tabanlı bir arayüz. Daha fazla takipçiyle etkileşime girebilmek için size gerekenleri sunar. Bu araç ile popüler hesapları keşfeder ve kullanıcı sayısına göre hashtagler arayabilirsiniz. Webstagramsite’nin en büyük özelliklerinden birisi, mobil cihazınıza muhtaç kalmadan verilere, gönderilere ulaşabilmenizi sağlamasıdır.

Hashatit.com

En iyi hashtag araçlarından biri olan Hashatit, bir arama motoruna benziyor ve bu sayede hashtagleriniz için arama yapmanıza olanak sağlıyor. Hashtag oluşturmak dışında, URL’lerinizi ve sizden bahsedilenleri rahatça takip etmenize fırsat tanıyor. Bir çok aracın ücretli olarak sağladığı özellikleri Hashatit ücretsiz olarak sunuyor.

All-hashtag.com

En iyi hashtag araçları listemizin sonundaki site All-hashtag, size yazdığınız hashtag’ler ile alakalı güncel istatistikleri gösteriyor.

Evet hashtag ile insanlarla etkileşim kurmak için gereken araçlar rehberimizin sonuna gelmiş bulunmaktayız. Unutmamanız gereken bir şey var ki o da Instagram’da ne kadar fazla kişi ile etkileşim içerisinde olursanız size geri dönüş o kadar fazla olacaktır. O yüzden bu linkteki Instagram hizmeti paketlerimize göz atmayı unutmayın.

0 Yorum:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir